fbpx

Wertykulator Billy Goat PR550
Model: PR550

Wertykulator Billy Goat PR550 to jeden z najbardziej wydajnych wertykulatorów dostępnych na rynku. Jest to maszyna przeznaczona do profesjonalnego użytku. Konstrukcja ułatwia jego serwisowanie – obudowy łożysk są wyposażone w kalamitki. Rączki wertykulatora można złożyć bez używania narzędzi. Szerokość robocza wertykulatora to 51 cm. 

Wertykulator Billy Goat PR550 jest fabrycznie wyposażony w kasetę z ostrzami do twardego podłoża. Istnieje możliwość wymiany kasety z nożami. Dzięki temu możemy przekształcić Nasz wertykulator w skaryfikator lub dosiewacz trawy.

Model
Wertykulator Billy Goat PR550
Silnik
BRIGGS & STRATTON VANGUARD
Wymiary
116 x 119 x 67 [cm]
Waga
72,5 [kg]
Głębokość pracy
3 – 13 [mm]
Wydajność
1226 M²/H
Gwarancja
1 ROK, 3 LATA SILNIK

Maszyny Billy Goat

Marka Billy Goat to światowy lider w produkcji innowacyjnego sprzętu to pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Wykonawcy coraz częściej wybierają maszyny Billy Goat z powodu ich bardzo wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wertykulator, aerator oraz siewnik  Billy Goat to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń tego typu na rynku. Odkurzacze, dmuchawy czy ssawy do liści ułatwią każdą pielęgnację terenu zielonego. Dla specjalistycznych zastosowań przygotowane są wycinarki do darni oraz karczownice Billy Goat.

Billy Goat 400