fbpx
Co pomoże Ci w budowie systemu nawadniania?

Szkolenie
Projektowanie i budowa systemów automatycznego nawadniania

Odpowiednie szkolenie to podstawa pracy przy instalacji systemu nawadniania. Dlatego też podstawą Naszej współpracy z wykonawcami i archotektami są specjalistyczne szkolenia.

Projektowanie systemów nawadniania to złożony temat. Wielu wykonawców jest w stanie zbudować nawadnianie, jednakże nie mają pokrycia w wiedzy teoretycznej. Z kolei ta, jest potrzebna, żeby zrozumieć jak ma działać nawadnianie, a zwłaszcza – dlaczego może nie zadziałać. 

 

Projektowanie systemów nawadniania
Akademia szkoleniowa

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie kierujemy dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, architektury krajobrazu, projektantów, instalatorów, hobbystów i nie tylko. Zapraszamy zarówno kompletnych nowicjuszy jak również osoby, które miały do czynienia z systemami nawadniania ale pragną poukładać i uzupełnić swoją wiedzę na ich temat.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Jaki jest cel szkolenia?

Celem szkolenia jest przekazanie bazowej wiedzy z zakresu systemów automatycznego nawadniania, pozwalającej na samodzielne ich projektowanie z uwzględnieniem poprawnych wytycznych i zasad projektowych. Szczególną uwagę zwracamy na jakość szkolenia, po którym chcemy wyposażyć uczestników w solidne podstawy, profesjonalne nastawienie oraz ideę inwestycji w systemy automatycznego nawadniania. Pragniemy aby uczestnicy naszych szkoleń mieli szansę stać się prawdziwymi ekspertami w dziedzinie nawadniania zaczynając od zdobycie niezbędnych podstaw będących solidnym fundamentem do przyszłego rozwoju, zdobywania doświadczenia i zaufania klientów.

Co daje szkolenie?

Ukończenie szkolenia pozwala na samodzielne projektowanie systemów automatycznego nawadniania od A do Z z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych faz projektowych. Jest to szkolenie z zakresu podstawowego, po którym każdy z uczestników będzie w stanie zaprojektować system dla niewielkich obiektów do średniego poziomu skomplikowania – głównie prywatne ogrody przydomowe (ale nie tylko 😊).

Każdemu z uczestników szkolenia z projektowania systemów nawadniania, na zakończenie zostaje wręczony certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Kilka słów o Nas, czyli kto ma Was szkolić.

Z pozoru młodzi ale doświadczeni, kiedyś szkoleni przez lepszych a dziś szkolący najlepszych. Z takim nastawieniem podchodzimy do misji szkoleniowej. Chcemy wszystkich chętnych wyposażyć w wiedzę niezbędną do profesjonalnej praktyki, zapewnić wsparcie merytoryczne a jak trzeba to też praktyczne.
Nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji projektantów i wykonawców – przecież to dzięki Wam nasze otoczenie staje się coraz piękniejsze, z dodatkową wiedzą i wsparciem może być tylko lepiej!

Zakres szkolenia.

Dzień pierwszy:

   – Wykład 1 ” Projektowanie i instalacja systemów nawadniania”

  • Dlaczego warto zainwestować w system automatycznego nawadniania
  • Podlewanie ręczne a automatyka
  • Elementy systemu nawadniania
  • Wstęp do zagadnień projektowych

   – Wykład 2 „Prezentacja produktów marki Toro”

  • Przedstawienie marki oraz zapoznanie uczestników szkolenia z podstawowym asortymentem oraz z wybranymi elementami o rozszerzonych właściwościach.

Dzień drugi:

  • Ćwiczenia praktyczne czyli projekt systemu od A do Z
  • Ćwiczenia praktyczne (wybrane zagadnienia z instalacji lub/i programowania systemów automatycznego nawadniania)
  • Podsumowanie szkolenia, czas na zadanie dodatkowych pytań

Co otrzymasz w cenie szkolenia?

 • 2 dni szkoleniowe
  • Dzień pierwszy zagadnienia teoretyczne, wstęp do obliczeń hydraulicznych oraz pokaz produktów
  • Dzień drugi ćwiczenia praktyczne z zakresu projektowego oraz pokaz praktyczny z zakresu instalacji i programowania
 • Podręcznik w formie drukowanej
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Katalog producenta systemów nawadniania Toro 

        (szkolenie opieramy na produktach Toro, ale wiedza jaką przekazujemy jest w pełni uniwersalna!)

 • Szkolenie w kameralnej grupie do 6 osób

      (stawiamy na małe grona uczestników, w których swobodnie możemy przekazać niezbędny zakres wiedzy oraz poświęcić każdej osobie odpowiednią ilość uwagi)

 • 1 roczny parasol ochronny

      (możliwość darmowych konsultacji w zakresie projektowania stawów kąpielowych, dla każdego z uczestników przez rok od ukończenia kursu – w tym czasie możesz pytać o wszystko 

      czego nie udało się zanotować, zrozumieć lub po prostu wyleciało z głowy 😊)

 • Ofertę specjalną na niezbędny dla każdego projektanta/wykonawcy systemów automatycznego nawadniania przyrząd do pomiarów źródła wody marki Toro. Na wyjątkowych warunkach cenowych !! 
 • Dla firm z branży ogrodniczej i pokrewnych możliwość dalszej współpracy w zakresie projektowym i sprzedażowym na preferencyjnych warunkach.
 • Dodatkowo dla  chętnych możliwość bezpłatnego uczestnictwa przy instalacji systemu automatycznego nawadniania w sezonie 2019 pod kierownictwem BlueGarden lub innej firmy przez nas wyznaczonej. Szczegóły do omówienia po zakończeniu szkolenia.
 

szkolenie projektowanie systemów nawadniania terminy i zapisy na szkolenia
znajdziesz na naszym profilu evenea lub facebook

Kontakt telefoniczny:
+48 517 183 357