fbpx
Pomoc w terenie dla wykonawców

Pomoc w terenie dla wykonawców

Nie od razu byliśmy specjalistami w zakresie systemów automatycznego nawadniania. Czy dzisiaj możemy się nimi nazwać? Dalej nie wiemy wszystkiego, ale dużo więcej niż 10 lat temu.

Jak radziliśmy sobie z problemami wiele lat temu, gdy wykonywaliśmy swoje pierwsze systemy nawadniania? Odpowiedź była prosta, z pomocą bardziej doświadczonych wykonawców. Zawsze mieliśmy do kogo zadzwonić, zawsze ktoś mógł Nam pomóc.

Wspólnie wykonamy każdy system nawadniania

Na bazie tego doświadczenia powstał Nasz model współpracy z współpracującymi z Nami firmami. Tak jak możecie przeczytać na Naszej stronie, podstawa to odpowiednie SZKOLENIE. Następnie podstawą udanej realizacji jest dobry PROJEKT NAWADNIANIA. Co potem? Później pozostaje już tylko budowa systemu nawadniania. Blue Garden chętnie Ci w tym pomoże. Pomoże teoretycznie i fizycznie. Wykonamy nawodnienie razem z Tobą. W takim zakresie jaki ustalimy.

Do kogo skierowana jest Nasza usługa?

Nasza usługa skierowana jest do wszystkich firm które rozpoczynają swoją przygodę z instalacjami nawodnieniowymi lub tych które spotykają się z nowym zagadnieniem. Masz do zrobienia coś trudniejszego, nie czujesz się pewnie na danej realizacji? Może masz problemy z trudnym serwisem? Nie ma problemu, postaramy się pomóc.

Pomożemy w każdej sytuacji.

Reasumując, nasi specjaliści techniczni są do waszej dyspozycji. Chcemy zachęcić firmy wykonawcze do włączenia budowy systemów nawadniania do swojej oferty, ofertując pomoc na każdym etapie. Wspieramy także firmy bardziej doświadczone, z którymi spotykamy się na realizacjach od wielu lat.

kontakt telefoniczny:
+48 501 269 969