fbpx

Usługi pomocnicze
dla Wykonawców i Klientów indywidualnych

Od kiedy zajmujemy się sprzedażą systemów nawadniania i maszyn ogrodniczych, wiemy jak ważne jest wsparcie dla Klienta na każdym etapie prac. W związku z tym, oddajemy do Waszej dyspozycji Nasze doświadczenie w praktyce.

Do Waszej dyspozycji jest zarówno biuro projektowe, jak i akademia szkoleniowa. Ponadto, Nasi specjaliści techniczny pomogą w terenie przy realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego systemu nawadniania. Pomożemy także w standardowych, jak i tych niestandardowych serwisach systemów nawodnienia.

Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w projektowanie wodnych elementów nawadniania. Co za tym idzie, projekty systemów automatycznego nawadniania są dla Nas codziennością. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla architektów krajobrazu, wykonawców, jak i Klientów indywidualnych. 

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Szkolenia z projektowania systemó nawadniania

Każdy sezon rozpoczynamy od cyklu szkoleń dla wykonawców i projektantów. Jednym z Naszych wiodących szkoleń jest dwudniowe szkolenie z projektowania i budowy systemów automatycznego nawadniania. Przekonaj się że jest to szkolenie inne do wszystkich!

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Badamy ciśnienie dynamiczne i przepływ źródła wody

Jeśli chcesz wykonać system nawadniania to musisz znać dokładne parametry Twojego źródła wody. Aby Ci w tym pomóc, świadczymy usługi profesjonalnego pomiaru za pomocą specjalistycznego przepływomierza. Badamy dokładny przepływ oraz ciśnienie statyczne i dynamiczne.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Razem budujemy system nawadniania

Nasi specjaliści techniczni są do dyspozycji firm wykonawczych. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w terenie przy Twoich pierwszych realizacjach systemów nawadnia. Chcesz żebyśmy pomagali Ci przy każdej Twojej realizacji lub w przypadku trudniejszych systemów? Nie ma problemu. Zrobimy to z przyjemnością.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Przyjedziemy jeśli masz problem z nawadnianiem.

Jako autoryzowany diler systemów nawadniania wiemy jak radzić sobie z problemami systemów nawadniania jakie mogą Cie spotkać. W związku z tym zajmujemy się zarówno standardowymi serwisami okresowymi nawadniania, a także bardziej problematycznymi i złożonymi kwestiami.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Wypożycz profesjonalne maszych ogrodnicze

Jesteśmy partnerem wypożyczalni profesjonalnego sprzętu do budowy i pielęgnacji terenów zieleni – All for Garden. Wypożyczalnia mieszcząca się w Krakowie dysponuje najwyższej klasy sprzętem marek takich jak: Toro, Billy Goat, Avant, Bobcat, Ego PowerPlus.