Każdy kto miał okazję pracować przy budowie ogrodu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt.​

Większość osób z Naszej branży zaczynało od łopaty, grabek i taczki. Oczywiście nadal ich używają, to podstawa.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Z DRUGIEJ STRONY...

Z drugiej strony, każdy kto zaczął korzystać z coraz lepszych maszyn – nigdy już z nich nie zrezygnuje. Zaczynamy od szpadla, następnie zdobywamy się na zakup koparki łańcuchowej, później kupujemy koparkę. To tylko jeden ze znanych Nam scenariuszy.

Dlaczego zajęliśmy się sprzedażą maszyn i narzędzi Toro oraz Billy Giat? Ponieważ Nasi Klienci stawiają na ciągły rozwój. Chcemy im zatem dostarczyć najwyższej jakości sprzęt, który im w tym pomoże.

Jakie produkty chcemy Wam zatem dostarczyć? Jednym słowem, najlepsze. Jak możesz się upewnić, że są to te maszyny których szukasz? Skontaktuj się z Nami i pozwól Nam przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Poznaj naszą pełną ofertę

MASZYNY TORO

Toro od ponad 100 lat jest producentem najwyższej jakości maszyn i urządzeń służących do budowy i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Liczne patenty i nowe pomysły pozwalają dostarczyć produkty które są doceniane przez Klientów na całym świecie. Podstawą oferty Toro są zwłaszcza znane na całym świecie z niezawodności kosiarki z napędem oraz kosiarki samojezdne. Toro to także pełna gama urządzeń specjalistycznych. Koparka łańcuchowa TRX, frezarka STX, a zwłaszcza uniwersalne ładowarki Toro Dingo.

Toro maszyny 400

MASZYNY BILLY GOAT

Marka Billy Goat to światowy lider w produkcji innowacyjnego sprzętu to pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Wykonawcy coraz częściej wybierają maszyny Billy Goat z powodu ich bardzo wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wertykulator, aerator oraz siewnik  Billy Goat to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń tego typu na rynku. Odkurzacze, dmuchawy czy ssawy do liści ułatwią każdą pielęgnację terenu zielonego. Dla specjalistycznych zastosowań przygotowane są wycinarki do darni oraz karczownice Billy Goat.

Billy-Goat-400

SPRZEDAŻ MASZYN

Jesteśmy dilerem marek TORO i Billy Goat. Z przyjemnością dostarczymy Ci maszyny i urządzenia, które ułatwią Ci pracę.

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE

Sprzęty akumulatorowe Toro to wiodące na świecie produkty w swojej klasie. Teraz dostępne u Nas!

POMOC W TERENIE

Wspieramy Naszych wykonawców. Masz problem techniczny? Trudny serwis? Pomożemy Ci w każdej sytuacji.