Zraszacze statyczne Toro

Kiedy stosujemy zraszacze statyczne Toro? Przy nawadnianiu naszych ogrodów najczęściej stosujemy dwa podstawowe rodzaje zraszaczy: statyczne i rotacyjne. Wybór konkretnego zraszacza uzależniony jest głównie od wymiarów trawnika jaki będziemy nawadniać. Na małe trawniki o wymiarach nie przekraczających 4,5-5,5 m. szerokości wybieramy zraszacze statyczne następnie dobierając do nich odpowiednie dysze. Przy większych trawnikach zaleca się używanie zraszaczy rotacyjnych, których zasięg pozwala na nawadnianie większych połaci trawnika. Na tereny ogrodów prywatnych proponujemy zraszacze rotacyjne małego i średniego zasięgu do 11-13 m.

Zraszacze te są mało wymagające pod kątem poboru wody oraz wartości ciśnienia, dzięki temu z powodzeniem mogą być instalowane w większości naszych ogrodów utrzymując prawidłową dystrybucje wody.

Poznaj wszystkie zraszacze statyczne Toro

Zraszacz statyczny LPS Toro

Seria Toro® LPS zaspokaja potrzeby bez szkody dla jakości.
Te zraszacze statyczne cechują się trwałą, kompaktową obudową z uszczelnieniem aktywowanym ciśnieniowo, które minimalizuje wypływ wody podczas wynurzenia i nie dopuszcza zanieczyszczeń do trzpienia podczas powrotu.

Zraszacz statyczny 570z Toro

Wszechstronny. Uniwersalny. Niezawodny. Zraszacz Toro 570Z oferuje wszystko, czego potrzebują użytkownicy indywidualni
i firmy, które chcą korzystać tylko z jednej rodziny zraszaczy.

Zraszacz statyczny 570zXF Toro

Wygodne i wszechstronne. Zraszacz Toro® 570ZXF cechuje się wszechstronnością i posiada właściwości typowe dla serii 570Z, zapewniając jednocześnie wartość dodaną w postaci zastosowania opatentowanej technologii X-Flow® firmy Toro.

Zraszacz statyczny 570zPR Toro

Wbudowany regulator ciśnienia. Zraszacze Toro® 570Z PR  cechuje się zastosowaniem opatentowanego regulatora ciśnienia wbudowanego w trzpień, co stanowi kolejną doskonałą cechę serii 570Z.

Zraszacz statyczny 570zPRX Toro

Zraszacz 570Z PRX jest również wyposażony w technologię
X-Flow®, która w połączeniu z pojedynczym trzpieniem zapewnia doskonałe zarządzanie wodą.

Elementy systemów nawadniania toro

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Poznaj dokładniej pełną ofertę systemów nawadniania Toro. Poniżej znajdziesz znjadziesz informacje na temat produktów których szukasz.

Logo Toro bez krawedzi