fbpx

Zraszacz rotacyjny Mini 8 Toro

Tam, gdzie nie sprawdzają się głowice zraszające,
a pełnowymiarowy zraszacz rotacyjny jest rozwiązaniem na wyrost, warto użyć serii Mini 8 firmy Toro. Seria Mini 8 została zaprojektowana z myślą o pokryciu trudnego obszaru od 6,1 m (20′) do 10,7 m (35′) i zapewnia doskonałe nawadnianie terenu.

Zraszacz rotacyjny T5 Toro

Nowe zraszacze rotacyjne Toro® z serii T5 RapidSet posiadają cechy, które zaspokoją typowe potrzeby w zakresie nawadniania terenu. Dodatkowo charakteryzują się właściwościami, które zadziwią użytkownika. Zraszacz rotacyjny T5 oferuje dodatkowy cal wynurzenia w porównaniu do większości konkurencyjnych produktów. Wszystkie modele są obecnie dostępne z opcjonalną funkcją RapidSet® umożliwiającą szybką i łatwą regulację kąta nawadniania – BEZ POMOCY NARZĘDZI. Zraszacz rotacyjny T5 to urządzenie, które sprawdza się doskonale w codziennym użytkowaniu.

Zraszacz rotacyjny T7 Toro

Zraszacz rotacyjny Toro® T7 posiada wytrzymałą konstrukcję, która czyni go odpornym na trudne warunki pracy i akty wandalizmu. Szczególnie polecany na terenach publicznych, sportowych i handlowo-usługowych.

Zraszacz rotacyjny S800

Zraszacze rotacyjne Toro Super 800 zaspokoją wszelkie oczekiwania użytkownika w zakresie codziennego i efektywnego podlewania. Pięć cali wysokości wynurzenia, sektorowe i pełnoobrotowe nawadnianie, oznaczenie kąta maksymalnego, funkcja pamięci SmartArcTM, stały obrót jednokierunkowy, a to wszystko w jednym modelu zraszacza serii Super 800.

Zraszacz rotacyjny TR50 Toro

Zraszacze rotacyjne Toro z serii TR50XT to najnowsze osiągnięcie w zakresie technologii nawadniania!

Żaden inny zraszacz 20 mm (3/4″) nie może się pochwalić połączeniem możliwości regulacji TruArc, pamięci powrotu Smart Arc oraz opatentowanych technologii X-Flow i TruJectory firmy Toro.

 

Zraszacz rotacyjny TG101 Toro

Zraszacz rotacyjny TG 101  Toro nadają się idealnie do zastosowań, w których wymagany jest duży zasięg, np. do nawadniania obiektów sportowych z granicy boiska albo czyszczenia lub schładzania sztucznej nawierzchni.

Elementy systemów nawadniania toro

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Poznaj dokładniej pełną ofertę systemów nawadniania Toro. Poniżej znajdziesz znjadziesz informacje na temat produktów których szukasz.

Logo Toro bez krawedzi