Sterowniki nawadniania TORO

Sterowniki automatycznego nawadniania Toro są synonimem niezawodności i wygody użytkowania. Dzięki temu, są też one bazą wielu   systemów nawadniania. Sterowniki Toro w połączeniu z elektrozaworami oraz odpowiednimi czujnikami koordynują pracą systemu. Ze względu na to, wybór odpowiedniego sterownika zależy od kilku kwestii. Przede wszystkim, podstawowym kryterium jest ilość ilość sekcji, następnie montaż wewnętrzny lub zewnętrzny. Mamy także do wyboru rodzaj zasilania (prąd sieciowy/bateryjny), i funkcje specjalne. Podczas gdy mamy do wykonania bardzo duży system nawadniania, możemy zastosować sterownik dekoderowy. Reasumując, możemy dobrać sterownik idealnie pasujący do Twoich potrzeb.

Poznaj gamę sterowników nawadniania toro

Sterownik Tempus Toro Blue Garden Kadr

Sterownik Toro Tempus

Sterownik Tempus oferuje maksymalną elastyczność zastosowania i szereg ulepszeń zgodnie z sugestiami naszych klientów. Ponadto, starając się sprostać coraz to większym wymaganiom, stworzyliśmy sterownik prosty w obsłudze oraz dający możliwość dopasowania nawadniania dla potrzeb użytkownika.

 
Sterownik DDS wewnętrzny Toro

Sterownik Toro DDC wewnętrzny

Sterownik DDC posiada niepowtarzalny, opatentowany interfejs z tarczą wyboru, który prowadzi użytkownika przez funkcje programowania. Pomimo niedużych rozmiarów sterownik kryje w sobie pokaźną ilość funkcji, co sprawia, że nadaje się doskonale do zastosowań w ogrodach przydomowych.

Sterownik DDC zewnętrzny Toro Blue Garden

Sterownik Toro DDC zewnętrzny

Sterownik obsługujący stałą liczbę sekcji, do zastosowania w ogrodach przydomowych i niewielkich założeniach komercyjnych. Pozwala na zaawansowane konfiguracje, pomimo tego jest niezwykle prosty w obsłudze.  Podobnie do innych sterowników serii DDC, dostępne są modele 4,6 i 8 sekcyjne.

Sterownik DDC WP 9V Toro

Sterownik Toro DDC WP 9V

Szukasz wytrzymałego, wodoszczelnego sterownika, nadającego się do instalacji
w specyficznych i wymagających lokalizacjach? Z pewnością, sterownik z serii DDCWP firmy Toro zapewnia to wszystko i wiele więcej. Ponadto, sterownik DDCWP jest zasilany z dwóch baterii 9 V
i wyposażony w nową zabudowaną cewkę blokującą DC.

Sterownik DC LCD Toro Blue Garden

Sterownik Toro DC LCD

Dzięki zaawansowanym funkcjom nowy kontroler na baterie DC TEMPUS jest idealny do zarządzania nawadnianiem w obszarach bez połączenia elektrycznego. Przede wszystkim, łączność Bluetooth® * jest zintegrowana, aby umożliwić intuicyjne programowanie dzięki nowej aplikacji mobilnej Toro TEMPUS DC. Reasumując, TEMPUS DC jest całkowicie wodoodporny i dostępny zarówno z ekranem LCD, jak i bez niego.

Sterownik Evolution Toro.

Sterownik Toro Evolution

Nowej generacji sterownik modułowy Evolution  z możliwością rozbudowy od 4 do 16 sekcji. Ponadto, sterownik ten  można programować poprzez program komputerowy. Przede wszystkim, jest on dostępny
w dwóch modelach, do stosowania  wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz wyjątkowym funkcjom inteligentnego sterowania nowy sterownik Evolution™ firmy Toro® stanowi idealny wybór dla terenów rekreacyjnych w gospodarstwach domowych i obiektów komercyjnych.

Sterownik TMC 212 Toro Blue Garden

Sterownik Toro TMC 212

Sterownik modułowy TMC-212 oferuje maksymalną elastyczność zastosowania i szereg ulepszeń zgodnie z sugestiami naszych klientów. Starając się sprostać coraz to większym wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy sterowniki modułowe z możliwością ich rozbudowy.

Sterownik TMC 424 Toro Blue Garden

Sterownik Toro TMC 424

Sterownik TMC-424E przenosi technologie modułową na zupełnie nowy poziom zawansowania. Zaawansowana technologia firmy Toro łączy wyrafinowane funkcje
z prostą obsługą, umożliwiając odpowiednie dostosowanie parametrów pracy sterownika. 

Sterownik Toro Custom Command Blue Garden

Sterownik Toro Custom Command

Sterownik Toro® Custom Command posiada najwyższej klasy ochronę przeciwprzepięciową w tym przedziale cenowym i zapewnia trwałość oraz wydajność wytrzymałego urządzenia klasy komercyjnej.

Sterownik TDC Toro

Sterownik Toro TDC

Energooszczędny, niezwykle wydajny sposób nawadniania dużych komercyjnych systemów – seria TDC fi rmy Toro®. Ponadto, łącząc się z zainstalowanymi dekoderami za pomocą dwużyłowego przewodu, system TDC eliminuje wysokie koszty związane z tradycyjną instalacją nawadniającą.

 
Sterownik TBC WP 9 Toro Blue Garden

Sterownik Toro TBC WP 9V

Wodoszczelny sterownik Toro zasilany z baterii. Odporny na akty wandalizmu nadaje się do miejsc pozbawionych standardowego zasilania. Jeszcze bardziej zaawansowane funkcje sterownika TBCWP,, takie jak opcje zarządzania miesięcznym budżetem wodnym lub kalendarzem, są łatwe do uruchomienia przy użyciu ręcznego programatora.