Elektrozawory TORO

Elektrozawory to element sterowany elektrycznie, służący do otwierania i zamykania przepływu na danej sekcji. Przy wyborze odpowiedniego elektrozaworu należy kierować się napięciem cewki (24 dla zasilania sieciowego lub 9V dla systemów ze sterownikami bateryjnymi), wielkością oraz wartością ciśnienia roboczego.

Elektrozawory Toro są znane na rynku jako najbardziej bezawaryjne i niezawodne. Ponieważ już podstawowe zawory mają wytrzymałość minimum 10 bar. Dlatego też, nie ryzyko rozszczelnienia praktycznie nie istnieje. 

Poznaj gamę elektrozaworów do nawadniania toro

Elektrozawór EZ - FLO Plus Toro

Elektrozawór EZ - FLO Plus Toro

EZ-Flo to seria łatwych w montażu i serwisowaniu zaworów Toro®. Idealne do zastosowań na terenach rekreacyjnych, są dostępne w szerokim zakresie konfiguracji
i zapewniają jednocześnie łatwość wyboru.

Elektrozawór TPV Toro

Elektrozawór TPV Toro

Najnowszy zawór 1” firmy Toro serii TPV do zastosowań w gospodarstwach domowych i na obiektach komercyjnych.  Oferuje pełną funkcjonalność za niewygórowaną cenę.

Elektrozawór TPV Toro to w pełni funkcjonalne, solidne, odporne na zanieczyszczenia zawory działają w zakresie od 0,38 do 151 l/min (0,1 – 40 gal./min), co sprawia, że nadają się idealnie do stosowania w warunkach niskich i wysokich natężeniach przepływu.

 
Elektrozawór P - 150 Toro

Elektrozawór P - 150 Toro

Wbudowane zawory przelotowe/kątowe 1½” i 2” do zastosowań w mniejszych obiektach usługowo-handlowych. Zawory z serii P-150 należą do cenionych modeli wiodących wśród zaworów plastikowych.

Elektrozawór P - 220 Toro

Elektrozawór P - 220 Toro

Zawory Toro® serii P-220 charakteryzują się niezawodnością, która sprawdza się
w terenie. Zawory wykonane są z wysokowytrzymałego nylonu z domieszką włókien szklanych, i wytrzymać stałe ciśnienia do 15 bara (220 psi).