fbpx

Dysza MPR Plus Toro

Dysze MPR gwarantują łatwiejsze projektowanie i montaż systemu. Wystarczy rozmieścić elementy i ustawić kąt, resztą zajmie się dysza.

Dysze MPR PLUS Toro można zastosować do wszystkich typów zraszaczy statycznych z serii 570Z.

 

Dysza TVAN Toro

Łatwa, szybka i bezstopniowa regulacja! Dysze ze zmiennym kątem nawadniania Toro® (TVAN) zostały zaprojektowane
z myślą o doskonałej wydajności nawadniania i maksymalnej wszechstronności produktu.

Dysza Precision Toro

Nowe dysze do zraszaczy z serii Precision™ firmy Toro to najpełniejsza i najbardziej wydajna z dostępnych linii dyszy do zraszaczy, która pomaga specjalistom zajmującym się nawadnianiem kontrolować zużycie wody, spływ powierzchniowy 
i zmniejszyć rachunki za zużycie wody. 

Dysza rotacyjna PRN Toro

Dysza rotacyjna z serii Precision jest napędzana sprawdzonym napędem zębatym, wielostrumieniowa o zmiennych trajektoriach pozwalająca na zmniejszenie podatności na wiatr. Konstrukcja oparta została na projekcie profesjonalnego zraszacza golfowego.

Elementy systemów nawadniania toro

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Poznaj dokładniej pełną ofertę systemów nawadniania Toro. Poniżej znajdziesz znjadziesz informacje na temat produktów których szukasz.

Logo Toro bez krawedzi