fbpx
systemy nawadniania toro

Nawadnianie automatyczne Toro

Toro Nawadnianie 400

Blue Garden jako członek Akwedukt Group od wielu lat jest dilerem systemów nawadniania marki Toro. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co marka Toro jest podstawą Naszej działalności. Nasz sposób dystrybucji nawadniania Toro, oprócz Naszego zaangażowania, oparty jest na autorskich szkoleniach przeznaczonych dla projektantów i wykonawców. Dodatkowo wszyscy Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w każdym aspekcie realizacji systemu nawadniania. Od projektu, poprzez wsparcie przy realizacji nawadniania.

Od 100 lat firma Toro jest jednym z najbardziej renomowanych producentów systemów nawadniania na świecie. Produkty firmy Toro znajdują się w tysiącach prywatnych ogrodów, ale także na najważniejszych światowych stadionach i polach golfowych. Wszystkie elementy systemów nawadniania Toro są efektem wieloletniej pracy i ciągłego udoskonalania najdrobniejszych szczegółów. Produkty firmy Toro posiadają międzynarodowe certyfikaty ISO 9000, CE, CSA, TUV.

Nawadnianie Toro – Nie marnuj wody! Żyjemy w czasach gdzie każda kropla wody ma znaczenie. Podczas tradycyjnego podlewania ogrodu zużywamy nawet dwa razy więcej wody niż jest to rzeczywiście potrzebne. Odbija się to zarówno na Naszym budżecie, jak i na kondycji trawników oraz roślin. Nawadnianie, czyli to co wydaje się rzeczą banalną, takie proste nie jest. Sztuką jest nawadniać w odpowiednim czasie, miejscu i ilości. Z pomocą przychodzi firma Toro, której systemy automatycznego nawadniania zajmą się właściwym podlewaniem za Nas

systemy automatycznego nawadniania toro

elementy toro pozwolą nawodnić każdy ogród i teren zieleni. pomożemy ci wybrać system najlepszy dla twojej inwestycji.

dlaczego wybrać nawadnianie toro?

HOURS OF WORK
FINISHED WORKS
CLIENTS
COFFEES TAKEN

Podsumowując, w czym możemy ci pomóc?

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

projektowanie nawadniania

Nasze doświadczenie opieramy na praktyce. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu profesjonalnych systemów automatycznego nawadniania.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

dystrybucja nawadniania

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych systemów automatycznego nawadniania marki Toro. Dopracowywana przez 100 lat technologia doskonale sprawdzi się zarówno w małym ogrodzie, jak i na stadionie lub polu golfowym.

Bliety na Szkolenie Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

akademia szkoleniowa

Każdy nowy sezon rozpoczynamy od cyklu autorskich szkoleń dla wykonawców i projektantów ogrodów. Przekazujemy wiedzę i doświadczenie które szybko zaprocentują. 

Poznaj naszą pełną ofertę

Poniżej znajdziesz pełną ofertę systemów automatycznego nawadniania toro

Elementy systemów nawadniania toro

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Poznaj dokładniej pełną ofertę systemów nawadniania Toro. Poniżej znajdziesz znjadziesz informacje na temat produktów których szukasz.

Toro Nawadnianie 400