Nawadnianie automatyczne Toro​

Blue Garden jako członek Akwedukt Group od wielu lat jest dilerem systemów nawadniania marki Toro.

PROFESJONALNE KOMPONENTY

BLUE GARDEN

Jako członek Akwedukt Group od wielu lat jest dilerem systemów nawadniania marki Toro. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co marka Toro jest podstawą Naszej działalności. Nasz sposób dystrybucji nawadniania Toro, oprócz Naszego zaangażowania, oparty jest na autorskich szkoleniach przeznaczonych dla projektantów i wykonawców. Dodatkowo wszyscy Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w każdym aspekcie realizacji systemu nawadniania. Od projektu, poprzez wsparcie przy realizacji nawadniania.

OD 100 LAT

firma Toro jest jednym z najbardziej renomowanych producentów systemów nawadniania na świecie. Produkty firmy Toro znajdują się w tysiącach prywatnych ogrodów, ale także na najważniejszych światowych stadionach i polach golfowych. Wszystkie elementy systemów nawadniania Toro są efektem wieloletniej pracy i ciągłego udoskonalania najdrobniejszych szczegółów. Produkty firmy Toro posiadają międzynarodowe certyfikaty ISO 9000, CE, CSA, TUV.

Nawadnianie Toro – Nie marnuj wody! Żyjemy w czasach gdzie każda kropla wody ma znaczenie. Podczas tradycyjnego podlewania ogrodu zużywamy nawet dwa razy więcej wody niż jest to rzeczywiście potrzebne. Odbija się to zarówno na Naszym budżecie, jak i na kondycji trawników oraz roślin. Nawadnianie, czyli to co wydaje się rzeczą banalną, takie proste nie jest. Sztuką jest nawadniać w odpowiednim czasie, miejscu i ilości. Z pomocą przychodzi firma Toro, której systemy automatycznego nawadniania zajmą się właściwym podlewaniem za Nas

elementy toro

pozwolą nawodnić każdy ogród i teren zieleni. pomożemy ci wybrać system najlepszy dla twojej inwestycji.

SPRZEDAŻ NAWADNIANIA

Podstawą Naszej działalności jest dystrybucja najwyższej jakości systemów automatycznego nawadniania.

PROJEKTUJEMY NAWADNIANIA

Nasze biuro projektowe zajmuje się zarówno projektami indywidualnymi, jak i dokumentacjami dla firm wykonawczych

AKADEMIA SZKOLENIOWA

Od lat szkolimy wykonawców i projektantów w zakresie budowy systemów automatycznego nawadniania.