Sprzedaż profesjonalnych maszyn Toro i Billy Goat

Maszyny i urządzenia Toro to nie tylko doskonałe kosiarki z napędem i samojezdne. To także niezwykle wydajne koparki łańcuchowe TRX, frezarki STX, ale także rewolucyjne maszyny wielofunkcyjne Toro Dingo wraz z ponad 40 akcesoriami. Pozwól Nam usprawnić swoją pracę. 

Billy Goat 400

Pielęgnacja terenów zieleni z maszynami Billy Goat to całkowicie inne doświadczenie w porównaniu z innymi maszynami. Billy Goat to niezwykle wydajne aeratory, wertykulatory, siewniki, a także odkurzacze, dmuchawy i ssawy do liści. Wypróbuj je razem z nami i zobacz różnicę. 

Dlaczego inwestujemy w maszyny?

Każdy kto miał okazję pracować przy budowie ogrodu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt.

Większość osób z Naszej branży zaczynało od łopaty, grabek i taczki. Oczywiście nadal ich używają, to
podstawa. Z drugiej strony, każdy kto zaczął korzystać z coraz lepszych maszyn – nigdy już z nich nie
zrezygnuje. Zaczynamy od szpadla, następnie zdobywamy się na zakup koparki łańcuchowej, później
kupujemy koparkę. To tylko jeden ze znanych Nam scenariuszy.
Dlaczego zajęliśmy się sprzedażą maszyn i narzędzi Toro oraz Billy Giat? Ponieważ Nasi Klienci stawiają na ciągły rozwój.
Chcemy im zatem dostarczyć najwyższej jakości sprzęt, który im w tym pomoże. Jakie produkty
chcemy Wam zatem dostarczyć? Jednym słowem, najlepsze. Jak możesz się upewnić, że są to te maszyny których szukasz? Skontaktuj się z Nami i pozwól Nam przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Poznaj naszą pełną ofertę

Poniżej znajdziesz pełną ofertę maszyn i urządzeń toro oraz billy goat

Maszyny Toro

Toro od ponad 100 lat jest producentem najwyższej jakości maszyn i urządzeń służących do budowy i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Liczne patenty i nowe pomysły pozwalają dostarczyć produkty które są doceniane przez Klientów na całym świecie. Podstawą oferty Toro są zwłaszcza znane na całym świecie z niezawodności kosiarki z napędem oraz kosiarki samojezdne. Toro to także pełna gama urządzeń specjalistycznych. Koparka łańcuchowa TRX, frezarka STX, a zwłaszcza uniwersalne ładowarki Toro Dingo.

Toro maszyny 400

Maszyny Billy Goat

Marka Billy Goat to światowy lider w produkcji innowacyjnego sprzętu to pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Wykonawcy coraz częściej wybierają maszyny Billy Goat z powodu ich bardzo wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wertykulator, aerator oraz siewnik  Billy Goat to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń tego typu na rynku. Odkurzacze, dmuchawy czy ssawy do liści ułatwią każdą pielęgnację terenu zielonego. Dla specjalistycznych zastosowań przygotowane są wycinarki do darni oraz karczownice Billy Goat.

Billy Goat 400