Linia kroplująca bez kompensacji ciśnienia

Dzięki nowoczesnej konstrukcji kroplownika produkt ten zapewnia swobodny przepływ wody.  Konstrukcja jego zapobiega zapychaniu się kroplowników oraz tworzenia osadu. Linia kroplująca bez kompensacji ciśnienia pozwala nam zminimalizować zużycie wody oraz stale zapewnić odpowiednią wilgotność glebie.

 

Szczegółowe informacje o linii kroplującej bez kompensacji

Linia kroplująca jest wykonana z trwałego i mocnego materiału, jej przewody wyposażone są w niezawodne emitery. Linie kroplującą można zastosować do podlania różnych roślin itp. niezależnie od warunków klimatycznych, jak i glebowych. Wykorzystuje się je w ogrodach, sadach, uprawach i plantacjach. 

 

Wymiary: 

•  średnica : 16mm

• grubość ścianki: 0,2mm – 1,1mm

• wydatek z emitera: od 1,3 do 2,1 l/h

• rozstaw emiterów:  30, 33, 50 cm

• zakres ciśnień roboczych: 0.5 – 4,0 atm 

• zalecany stopień filtracji:  130 mikronów

• kolor: czarny

 

 

 

Sterownik TBC WP 9 Toro Blue Garden
Sterownik TBC WP 9 Toro Blue Garden
Zraszacz rotacyjny S800 Toro Blue Garden
Zraszacz rotacyjny S800 Toro Blue Garden
Dysza TVAN Toro Blue Garden
Dysza TVAN Toro Blue Garden

Elementy systemów nawadniania toro

Firma Toro zapewnia Nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez Naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat. Poznaj dokładniej pełną ofertę systemów nawadniania Toro. Poniżej znajdziesz znjadziesz informacje na temat produktów których szukasz.

Logo Toro bez krawedzi