Frezarka do pni STX-26 Toro 22615 Blue Garden

Frezarka do pni STX-26
Model:22615

Frezarka STX jest narzędziem użytkowanym do usuwania pni pozostałych po wycince drzew. Zastosowanie w konstrukcji tarczy tnącej o dużej średnicy pozwala na frezowanie pni głęboko poniżej poziomu gruntu. Na tarczy tnącej zamontowano ostre noże pozwalające na dokładne zniwelowanie pnia poprzez ruchy frezem w prawą oraz lewą stronę lub góra – dół. Urządzenie pracuje dzięki  benzynowemu silnikowi spalinowemu. 

Doskonale sprawdza się w każdych warunkach m.in. przy drogach, w parkach, obszarach leśnych. 

 
Frezarka do pni STX-38 Toro 23214 Blue Garden

Frezarka do pni STX-38
Model:23214

Frezarka STX-38 jest narzędziem użytkowanym do usuwania pni pozostałych po wycince drzew. Tarcza tnąca o dużej średnicy, która znajduje tu zastosowanie, pozwala na frezowanie pni głęboko poniżej poziomu gruntu. Na tarczy tnącej zamontowano ostre noże pozwalające na dokładne zniwelowanie pnia poprzez ruchy frezem w prawą oraz lewą stronę lub góra – dół. Urządzenie pracuje dzięki  benzynowemu silnikowi spalinowemu. 

Doskonale sprawdza się w każdych warunkach m.in. przy drogach, w parkach, obszarach leśnych. 

 
Frezarka do pni STX-13 Toro 22615 Blue Garden

Frezarka do pni SGR-13
Model:22615

Frezarka SGH-13 charakteryzuje się kompaktową budową która pozwala dostać się do nawet trudno dostępnych pni. Solidna konstrukcja i intuicyjna obsługa sprawiają, że frezarka ta utrzymuje wydajność pracy przez cały dzień. Dodatkowo właściwa dla klasy komercyjnej wytrzymałość maszyn Toro sprawia,
że można liczyć na jednostajną wydajność przy każdym kolejnym zleceniu, nawet w wymagających warunkach.